هاست لینوکس

سرویس هاست لینوکس معمولی جهت ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور است که کدنویسی و برنامه نویسی آن بر پایه سیستم عامل لینوکس و با زبان های برنامه نویسی php یا CGI یا پرل و … می باشد. البته هاست لینوکس بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده، روی سرور لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما ویندوز نصب باشد به راحتی می توانید از هاست لینوکس استفاده کنید. سرورهای این نوع سرویس، همگی در بستر شبکه ای دیتاسنتر میزبان تک در داخل ایران میزبانی می شوند و از کنترل پنل cpanel در ایران استفاده می کند و وب سرور آن آپاچی می باشد.

هاست لینوکس PRO

هاست لینوکس سرویس هاست لینوکس معمولی جهت ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور است که کدنویسی و برنامه نویسی آن بر پایه سیستم عامل لینوکس و با زبان های برنامه نویسی php یا CGI یا پرل و … می باشد. البته هاست لینوکس بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده، روی سرور لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما ویندوز نصب باشد به راحتی می توانید از هاست لینوکس استفاده کنید. سرورهای این نوع سرویس، همگی در بستر شبکه ای دیتاسنتر میزبان تک در داخل ایران میزبانی می شوند و از کنترل پنل cpanel در ایران استفاده می کند و وب سرور آن آپاچی می باشد.

هاست وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس، یا به اصطلاح عوام سایت ساز وردپرس، از محبوبترین سایت سازهایی است که در کل دنیا به علت رایگان بودن و وجود افزونه و پلاگین های بیسیار زیاد که صد البته اکثریت آن رایگان می باشد، مورد استفاده می باشد. وردپرس به علت اوپن سورس بودن هسته تشکیل دهنده آن، بسیاری از برنامه نویسانی که با زیان برنامه نویسی php آشنا هستند اقدام به ساخت پلاگین برای وردپرس می کنند و برای این موضوع از فریم ورک های مختلفی استفاده می کنند. این فریم ورک ها برای فعال بودن فشار زیادی به پردازنده و Ram سرور وارد میکنند.

هاست پرستاشاپ

هاست پرستاشاپ بهینه شده جهت میزبانی انواع فروشگاه های آنلاین طراحی شده توسط فروشگاه ساز رایگان و محبوب پرستاشاپ (Prestashop) می باشد که با قرار گیری در ایران و متصل به پهنای باند پرسرعت داخلی در دیتاسنتر اختصاصی میزبان تک ، شرایط مناسبی را جهت لود سایت و اطلاعات فروشگاه آنلاین شما با سرعت فوق العاده بالا را فراهم می نماید. هاست پرستاشاپ میزبان تک بر روی سخت افزار قدرتمند و RAID های سخت افزاری میزبانی شده تا بالاترین سرعت را برای کاربران به ارمغان آورد. هاست های پرستاشاپ میزبانتک  همانطور که توسط متخصصان امر توصیه شده، با کنترل پنل دایرکت ادمین و وب سرور Apache به همراه مکانیزم کش Memcache راه اندازی و مخصوص این سیستم مدیریت محتوا و فروشگاه ساز بهینه شده اند. 

هاست ویندوز

سرویس هاست ویندوز ایران در دیتاسنتر محبوب و بزرگ میزبان تک که یکی از بهترین و گرانترین دیتاسنتر ایران است ارائه می شود. این سرویس برای وب سایت هایی که از زبان asp و بانک اطلاعاتی Sql server استفاده می کنند مناسب است. امکان استفاده از زبان برنامه نویسی php در هاست ویندوز وجود دارد اما برای سایت هایی که از php استفاده می کنند بهتر است از هاست لینوکس استفاده شود.در این سرور از کنترل پنل محبوب Websitepanel استفاده می شود و از مناسب ترین سیستم عامل استفاده شده است. همچنین برای سرعت بارگزاری بیشتر از درایو های SSD که جایگزین هارد های چرخشی هستند استفاده شده است. این درایو ها عمر بیشتر و سرعت بسیار بیشتری دارند.

linux-windows

هاست دانلود

هاست دانلود یکی از خدمات میزبا تک است که با هارد های پرسرعت و پهنای باند بالا و با قیمت ارزان در دسترس کاربران محترم قرار خواهد گرفت.شایان ذکر است، سرویس هاست دانلود برای کاربران سایت شما سرعت دانلود بالا و کیفیت بالا تری را به ارمغان می آورد که در رشد روز افزون بازدید وب سایت شما تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

هاست پربازدید

قابلیت های حرفه ای سرور های میزبانی لینوکس در زمینه امنیت، سرعت، پایداری و نیز خدمات پست الکترونیک که تاثیر بالایی در ارائه خدمات وب سایت ها دارند، موجب شده بیش از ۹۸ درصد یک میلیون سایت مهم و اول اینترنت بر روی سرورهای لینوکس هاست شود. استفاده از سرویسهای میزبانی وب لینوکس به تمامی کاربرانی که آپتایم بالای وب سایت و امنیت و سرعت مناسب و سرویس ایمیل پایدار را انتظار دارند؛ توصیه میشود. وب رمز سرویسهای میزبانی وب لینوکس خارج را با کنترل پنل سی.پنل و دایرکت ادمین ارائه میدهد. سرویس هاست لینوکس ایران تنها با کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه میشود.

High-Traffic-Host-By-Parsinetwork-1